لیست خدمات ما

lightbulb_outline

طراحی نورپردازی

نور پردازی نمای ساختمان شرکت نورپردازی نما لومینکس (Lominex )تولید کننده محصولات نورپردازی، نورپردازی نما، نورپردازی نمای ساختمان، استیج ال ای دی و تلویزیون شهری می‌باشد.

verified_user

تلویزیون شهری

تلویزیون شهری :شرکت لومینکس در سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را در خصوص تولید و واردات محصولات روشنایی و همچنین اجراو نصب تلوزیون های شهری و انواع پروژه‌های مرتبط با این حوزه تخصصی را آغاز نموده.

verified_user

نظارت

نظارت و پایش (مانیتور) و کنترل دو فرآیند مهم و اساسی در مدیریت پروژه هستند که توسط استاندارد مدیریت پروژه PMBOK بکار گرفته شده‌اند.

model_training

تولید تجهیزات نورپردازی

طراحی و تولید انواع تجهیزات نورپردازی متناسب با محیط و فضای خود با رنگ بدنه دلخواه با توان و ولتاژ مختلف. این مجموعه تمامی محولاتش را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت عرضه می کند.

done_all

اجرا

زمانی که حرف از اجرا یک پروژه به میان می‌آید در ذهن‌ها تجسم به حضور یک شخص در پروژه است. این در حالی است که مدیریت پروژه متشکل از یک تیم متخصص است که راهبری آن توسط مدیر پروژه است. بسیار مهم است که به این موضوع نگاه فرآیندی داشت زیرا برای انجام کار گروهی باید تمامی حوزه‌های کاری، شرح وظایف و رویه‌های انجام کارها مشخص باشد تا پروژه به محصول نهایی خود برسد. استانداردها موجود مانند pmbok در حقیقت به دنبال همین موضوع هستند که بتوانند فرآیندهای کاری در تیم پروژه را استاندارد و بهینه نمایند.

فرآیندی اجرایی شامل فرآیندهایی است که برای تکمیل کارهای برنامه ریزی شده و به منظور رسیدن به شاخص‌ها و محصول نهایی پروژه مانند اجرا و نصب تلویزیون شهری،اجرا نورپردازی تالار،اجرا نورپردازی نما تعریف می‌شوند.

هدف این گروه فرآیندی، هماهنگ نمودن افراد و منابع، مدیریت انتظارات ذینفعان و همچنین یکپارچه سازی و انجام فعالیت‌های پروژه در راستای برنامه مدیریت پروژه است. در این مقاله قصد داریم به ساختار سازمانی مدیریت اجرایی پروژه نگاهی داشته باشیم تا بتوانیم حضور هر کدام از بخش‌های این زیر مجموعه را در فرآیند مدیریت پروژه بهتر بشناسیم.

تلویزیون شهری

شرکت لومینکس یکی از تولیدکنندگان تلویزیون‌های شهری است که در این زمینه برنامه‌ریزی و تحقیقات فراوانی انجام داده است. تلویزیون‌های شهری لومینکس با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن، تجربه بصری بی‌نظیری را به مخاطبان ارائه می‌دهند.

نورپردازی ساختمان

لومینکس یک شرکت پیشرو در صنعت نورپردازی ساختمان است که با ارائه راه حل‌های نوآورانه و کیفیت بالا، در بازار جهانی شناخته شده است. شرکت لومینکس با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مهندسی دقیق، محصولاتی را تولید می‌کند که باعث جذابیت و جلوه بیشتر ساختمان‌ها می شود.

استیج رقص ال ای دی

استیج رقص ال ای دی شرکت لومینکس، یک فناوری نورپردازی جدید است که در عرصه های مختلف مانند تئاتر، کنسرت ها، رویدادهای ورزشی و تلویزیون استفاده می شود. استیج رقص ال ای دی به وسیله برخی از هزاران ال ای دی رنگی که در زیر سطح پیشرفته پرتاب می شوند ایجاد می شود.

امروز با ما تماس بگیرید 09128892591 و یا ایمیل بزنید info@lominex.com

در صورتی ‌که جواب سوال خود را پیدا نکردید، درخواست خود را ترجیحا از طریق تماس با ما ارسال نمایید

keyboard_arrow_up