استیج رقص ال ای دی

folder_openخدمات ما

استیج ال ای دی ( LED )

استیج ال ای دی پیست رقص نور هماهنگ با موسیقی زمینه با دقت بسیار بالا و بالاترین کیفیت نور در ایران . کف رنگی ال ای دی ساخت شرکت لومینکس مناسب برای استیج رقص نور مجالس تالارها کنسرت ها و غیره جهت مشاوره و خرید استیج رقص نور LED در تالار عروسی شما می توانید با واحد فروش شرکت در ارتباط باشید.

09127667128
09128892591

بیشتر افراد در مراسم عروسی خود محیط زیبا را انتخاب می کنند تا خاطرات خوبی از این محیط داشته باشند. یکی از محیط هایی که در این زمینهه مناسب می باشد تالارهای شیک و زیبا هستند که باعث زیبائی مراسم و پذیرایی می شوند. از جمله زیبائی های این تالارها نور است همان اندازه که زیبائی ساخت تالارها و دکوراسیون اهمیت دارد اجرای نور نیز اهمیت زیادی دارد.

شرکت لومینکس برای این تالارها استیج نور زیبا با قابلیت نورپردازی بالا و متنوع تولید کرده و به فروش می رساند.

این استیج از جنس ال ای دی می باشند و دارای صفحه کم حجم و در اندازه های مختلف می باشد. در تالارهای عروسی فضای این تالارها بیشتر با نور زیباتر می شود و جلوه پیدا می کند، یکی از ویژگی های نورپردازی در تالارهای عروسی این است که زیبائی مجالس عروسی را بیشتر کرده و افراد زیادی را جلب می کند.

در نظر بگيريد:

شرکت ستاره های شب شانی برای نور پردازی در تالارها انواع استیج یا پیست رقص نور تولید کرده است که این استیج ها در کف تالارها کار گذاشته می شود و با پخش نور از کف تالارها به فضا باعث افزایش زیبائی تالارها می شود. در ایجاد نور این به صورت حرفه ای برنامه نویسی شده است تا هر نوع نوری را از طریق استیج ها پخش شود.

جهت مشاوره و خرید استیج نور LED در تالار عروسی شما می توانید با واحد فروش شرکت در ارتباط باشید.

بیشتر افراد در مراسم عروسی خود محیط زیبا را انتخاب می کنند تا خاطرات خوبی از این محیط داشته باشند. یکی از محیط هایی که در این زمینهه مناسب می باشد تالارهای شیک و زیبا هستند که باعث زیبائی مراسم و پذیرایی می شوند.

مهم:

از جمله زیبائی های این تالارها نور است همان اندازه که زیبائی ساخت تالارها و دکوراسیون اهمیت دارد اجرای نور نیز اهمیت زیادی دارد. این استیج رقص نور از جنس ال. ای. دی می باشند و دارای صفحه کم حجم و در اندازه های مختلف می باشد.

در تالارهای عروسی فضای این تالارها بیشتر با نور زیباتر می شود و جلوه پیدا می کند

یکی از ویژگی های نورپردازی در تالارهای عروسی این است که زیبائی مجالس عروسی را بیشتر کرده و افراد زیادی را جلب می کند.در ایجاد نور این به صورت حرفه ای برنامه نویسی شده است تا هر نوع نوری پخش شود.

مدل های گوناگون استیج یا پیست رقص

استیج رقص ال ای دی مدل های گوناگونی دارد که در زیر به چند نمونه از این مدلها اشاره شده و توضیح مختری نیز داده شده است .

۱- رقص نور در تالار عروسی

در تالارهای عروسی که بیشترین مراسم عروسی برگزار می شود، استفاده از استیج رقص و نورپردازی زیبا امری مهم و ضروری است. زیرا نور مناسب و زیبا موجب جلب توجه بیشتر می شود، اجرا در داخل تالارها باعث ایجاد فضای زیبایی می شود.

۲- نور ال ای دی ویژه مراسم عروسی

لامپ های ال ای دی نسبت به دیگر لامپ ها هم برق کمتری مصرف می کند هم در هنگام کار گرمای کمتری در فضا ایجاد می کند. همچنین استفاده از لامپ های ال ای دی بر زیبایی این نور هم افزوده است.

۳- رقص نور ال ای دی تالار با جدید ترین متدها

این استیج رقص از مواد مرغوب و نشکن تولید شده است و از مقاومت بالا در برابر ضربه های پی در پی برخوردار هستند. استفاده از لامپ های ال ای دی در این استیج یا پیست رقص هم بر زیبایی این استیج یا پیست رقص افزوده است.

۴- نورپردازی تالار و مجالس شما

نورپردازی استیج رقص نور را برای استفاده در تالار های عروسی و مراسم عروسی طراحی و تولید می کنند. این استیج رقص در افکیت های بسیار زیبا طراحی شده اند که باعث ایجاد فضایی رویایی و شاد در مراسم شما می شود. استیج رقص و نورپردازی در مجالس شما از اهمیت بالایی برخوردار هستند .

استیج ال ای دی

استیج ال ای دی به مصاحبه های خود، برنامه های تلویزیونی یا رویدادهای دیگر در فضای باز دیجیتال برای جلب توجه مخاطبان و ارائه محتوای جذاب و متنوع، بهره می برد. استیج ال ای دی به طور معمول شامل صفحه نمایش با روشنایی بالا و صوت بلندگو می باشد تا بتواند تصاویر و ویدئوهای با کیفیت را به طور مناسب به نمایش بگذارد. استیج ال ای دی معمولاً در کنسرت ها، مراسم جوایز، نمایشگاه ها، تظاهرات و رویدادهای مهم دیگر استفاده می شود.

*استیج کف و نورپردازی

 نورپردازی استیج و کف ال ای دی LED فول کالر با بالاترین کیفیت روز دنیا را از لومینکس بخواهید.

استیج رقص led جهت استفاده در تالارهای عروسی ، باغ های عروسی ، آمفی تئاتر ، دکوراسیون،صدا و سیما ، سالنهای غذاخوری ، هتلها ،، آتلیهه های عکاسی و …

لومینکس استیج رقص را به گونه ای طراحی می کند که با فضای تالار شما و سلیقه شما همخوانی داشته باشد و دست شما را برای اعمالل هرگونه تغییرات و طرحی باز می گذارد و به آن جامه عمل می پوشاند .

نورپردازی حرفه ای استیج

یک سالن و یا باغ عروسی تمام عیار با همه جزئیات،گل‌ آرایی خوب، سقف بلند و لوسترهای آویزان نباید هیچ‌ کم و کسری داشته باشد. باید طوری باشد که میهمان‌ها فکر کنند آن شب وارد یک قصر پر نور و رویایی شده‌اند. این امر جز با نورپردازی مناسب امکان پذیر نمی باشد. هر اندازه که نورپردازی سالن ، باغ و تالار عروسی مناسب تر باشد لحظاتی که در این شب خاص و به یادماندنی بصورت عکس و فیلم ثبت و ضبط می شوند، کیفیت بهتریی خواهند داشت و این شب رویایی در خاطرات مهمانان و برگزار کنندگان خواهد ماند.

رقص نور مجالس عروسی

یک مجلس عروسی قسمت هایی دارد که هر کدام به تنهایی و ترکیب با یکدیگر باید نورپردازی و تزیین مناسبی داشته باشند. تزیینات عروسی شامل ورودی مجموعه ، جایگاه عروس و داماد ، استیج ، سفره عقد ، روشنایی های محوطه شامل پایه چراغ نورانی ،میز گل و میز شمع و روشنایی های داخل شامل ، میز ایستاده ، میز سوار، میز کیک ، کول باکس و یخدان ، و همچنین نورپردازی های دکوراتیو جهت عکاسی و فیلمبرداری مراسم را شامل می شود.

نورپردازی حرفه ای

یکی از تزیینات و مبلمان مدرن تشریفات ، مبلمان نورانی از جنس پلی اتیلن می باشند این تزیینات مجالس دارای لامپ LED درون خود می باشد که علاوه بر زیبایی دکوراسیون، محیط جشن نقش نورپردازی را نیز بخوبی ایفا می کنند یک استیج معمولا شامل نورپردازی ، ایجاد مه و محل دی جی می باشد. نورپردازی می تواند شامل نورپردازی از بالا و یا استیج رقص نورانی باشد یکی از معضلات ترکیب استیج رقص با سایر محیط نورپردازی تالار عروسی نورانی بودن بیش از حد آن و عدم همخوانی رقص نور موجود در آن با نورپردازیی الباقی محلل جشن می باشد.

تجهیزات استیج رقص

استیج رقص یکی از مهمترین بخش‌های تالارهای عروسی و رویدادها است که برای اجرای نمایش‌ها، رقص‌ها، و موسیقی مورد استفاده قرار می‌گیرد. استیج رقص به صورت پله‌دار یا صاف معمولاً در انتهای تالار قرار می‌گیرد و شامل موارد زیر می‌شود:
1. سکوی رقص: سطح بالایی که رقص‌کنندگان و عروس و داماد بر روی آن رقص می‌کنند، به عنوان سکوی رقص شناخته می‌شود. این سطح معمولاً به شکل یک پله‌دار یا سکو مرتفع طراحی می‌شود تا تماشاچیان به راحتی رقص را ببینند.
2. روشنایی: استیج رقص معمولاً شامل نورپردازی و روشنایی مناسب است که باعث ایجاد جلوه‌های زیبا و جذاب برای رقص‌ها و نمایش‌ها می‌شود.
3. تجهیزات صوتی و تصویری: برای اجرای موسیقی و نمایش‌ها به‌صورت مناسب، تجهیزات صوتی و تصویری بر روی استیج نصب می‌شوند.
4. دکوراسیون: استیج رقص می‌تواند شامل دکوراسیون مخصوص به همراه گل‌ها، نمادها و تزئیناتی باشد که به تم عروسی یا رویداد مرتبط است.
5. فضای کافی برای رقص: استیج رقص باید اندازه‌ای داشته باشد که رقص‌کنندگان بتوانند به راحتی و به شکل آزاد رقص کنند و جلوه‌ی بصری خوبی برای مخاطبان ایجاد شود.
6. ایمنی: استیج رقص باید ایمنی لازم را برای رقص‌کنندگان و مهمانان فراهم کند. به این منظور از جنس‌ها و متریال‌های ایمن و محکم در ساخت استفاده می‌شود.
هر تالار عروسی ممکن است دارای استیج رقص با طراحی‌ها و ویژگی‌های مختلف باشد که بستگی به سبک و نیازهای هر رویداد دارد.

این مشکل با قرار دادن مبلمان دکوراتیو نورانی در فضای اطراف استیج می توان بر طرف نمود.

گذاشتن صندلیی های نورانی ، میزز نورانی ایستاده ، میز سوارز و کول باکس (یخدان) نورانی با استیج ال ای دی و ترکیب نوری بین ریتم تند و ریتم کند محیط اطراف می تواند به زیبایی فضا بیش از پیش کمک نماید و برای افرادی که در اطراف ایستاده اند نورپردازی مناسبی را فراهم می کند نورپردازی تشریفات و جشن بخصوص عروسی در زیبایی فضای مراسم بسیار اهمیت دارد استفاده از المان های نورانی برای نورپردازی میز گل ، میز شمع ، ورودی عروس ، استیج رقص و جایگاه عروس و دیزاین محوطه یکی از روشهای نورپردازی در مهمانی شما می باشد.

شرکت تخصصی لومینکس آماده ارائه خدمات نورپردازی استیج رقص شما عزیزان می باشد.

استیج کف و نورپردازی کف ال ای دی LED فول کالر با بالاترین کیفیت روز دنیا را از لومینکس بخواهید استیج led جهت استفاده در تالارهای عروسی ، باغ های عروسی ، آمفی تئاتر ، دکوراسیون، صدا و سیما ،سالنهای غذاخوری ،هتلها ، آتلیهه هایعکاسی و …رقص نور هماهنگ با موسیقی زمینه با دقت بسیار بالا و بالاترین کیفیت نور در ایران .. کف رنگی ال ای دی ساخت شرکت نقش نور مناسب برای استیج رقص نور مجالس تالارها کنسرت ها و غیره استیج led جهت استفاده در تالارهای عروسی ، باغ های عروسی ، آمفی تئاتر ، دکوراسیون،صدا و سیما ، سالنهای غذاخوری ، هتلها ، آتلیهه های عکاسی و …

لومینکس استیج ال ای دی را به گونه ای طراحی می کند که با فضای تالار شما و سلیقه شما همخوانی  داشته باشد.

و دست شما را برای اعمال هرگونهه تغییرات و طرحی باز می گذارد و به آن جامه عمل می پوشاند.

برای دریافت  اطلاعات بیشتر و مشاوره  و ارائه خدمات با شماره های زیر تماس بگیرید .

Related Posts

keyboard_arrow_up