فاکتورهای خرید تلویزیون شهری

فاکتورهای خرید تلویزیون شهری

توسط adminموضوعات یلاگبدون دیدگاه

قیمت و دوام این تلویزیون‌ها مهم ترین فاکتورهایی هستند که ذهن خریداران را مشغول می کند. معمولا افراد تمایل دارند با صرف کمترین هزینه بسته به نیازشان محصولی را خریداری کنند که عمری طولانی نیز داشته باشد. علاوه بر این دو فاکتورهای دیگری نیز وجود دارند که در زیر به آن ها اشاره می کنیم.

قیمت

قیمت این تلویزیون ها بسته به کیفیت مواد اولیه ی به کار رفته، کابین، برد، پیکسل، ابعاد و … متغیر است. نکته ی مهم انتخاب تلویزیون مورد نظر مطابق با نیاز و محیط کاربری آن است. برای اطلاع از قیمت می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

دوام

این تلویزیون ها چون به منظور استفاده ی خارجی طراحی شده اند (البته می توان از آن ها در محیط های داخلی مانند راهرو پاساژها، لابی و … استفاده کرد.) توانایی مقابله در برابر شرایط محیطی از قبیل دما و رطوبت را دارند. به منظور استفاده در شرایط محیطی به خصوص (محیط هایی که دمای بسیار کم یا بسیار زیاد دارند، بارش مداوم، وزش باد زیاد و … ) می توان تمهیدات ویژه ای از قبیل حفاظ ها و کابین ها و … را اعمال کرد تا خللی در کاربری این تلویزیون ها ایجاد نشود.

روشنایی

بهترین کاربری این لوازم در نور کم بوده مانند زمان های تاریکی در شب، ولی در روشنایی روز نیز کاربری قابل قبولی دارند. این تلویزیون ها مقداری از نور روز را جذب می کنند و این عامل خود موجب کمتر شدن انعکاس می شود و به وضوح تصاویر پخش شده بر روی صفحه نمایش کمک می کنند.

محل قرارگیری

از تاثیر محل قرارگیری این تلویزیون ها نیز نباید چشم‌پوشی کرد. چون در اکثر مواقع از این لوازم به منظور تبلیغاتی استفاده می شود، محل نصب به منظور جلب توجه و عدم ایجاد آلودگی بصری باید بسیار دقیق انتخاب شود. معمولا روبروی ورودی ها و در راهروها برای استفاده ی داخلی این تلویزیون ها بسیار مناسب است. در کاربری خارجی نیز ورودی ساختمان ها، سر چهارراه ها و معابر پر رفت و آمد توصیه می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Back to Top
Open chat
تماس با ما