تبلیغات شهری چقدر موثر است؟

تبلیغات شهری چقدر موثر است؟

توسط adminموضوعات یلاگبدون دیدگاه

در حالی که تبلیغات در فضای مجازی سهم بسیاری از فضای تبلیغات در بازار و تجارت را اشغال کرده، باید پذیرفت که هنوز برخی از روش های تبلیغ پیشین اثرگذاری خود را حفظ کرده‌اند. یکی از این روش ها تبلیغات محیطی یا همان تبلیغات شهری است.
احتمالا در حین رانندگی یا قدم زدن در معابر شهری با دیدن بیلبوردها و تلویزیون های شهری این سوال برای شما پیش آمده که تا چه اندازه این شکل از تبلیغ، در بهبود تجارت سرمایه‌گداران نقش دارند.
تحقیقات اخیر موسسه Arbitron نشان داده که هر آمریکاییها به طور میانگین در هفته ۱۸ ساعت رانندگی می کنند، و ۷۱ درصد این افراد به پیغام هایی که روی بیلبوردها و تلویزیون های شهری نقش می بندد، توجه می کنند. بیش از یک‌سوم افراد شرکت کننده در این تحقیق نیز اذعان کرده اند که به تمامی تبلیغات محیطی نگاه می کنند.
این تحقیق همچنین مشخص کرد که افرادی که با اتومبیل به خرید می روند بیشتر خریدهای مهم شان تحت تاثیر بیلبوردها و تلویزیون های شهری است. حدود ۷۰ درصد افراد در مسیر برگشتشان به خانه خریدهایشان را انجام می دهند، ۶۸ درصد افراد نیز در حین رانندگی محصول مورد نظرشان برای خرید را انتخاب می کنند. یک‌چهارم افراد شرکت کننده در این تحقیق ادعا کرده اند که تبلیغی که در بیلبوردها و تلویزیون های شهری دیده اند موجب شده که از یک فروشگاه ویژه دیدن کنند یا آن محصول ویطه را خریداری کنند.
تبلیغات شهری ویژگی های خاص خود را داشته که دیگر روش های تبلیغ فاقد آن هستند. با انتخاب استراتژی صحیح می توان از پتانسیل این شیوه ی تبلیغ استفاده ی بهینه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Back to Top
Open chat
تماس با ما