تابلو روان

folder_openدسته‌بندی نشده
commentبدون دیدگاه

قیمت خرید تابلو روان LED | این شامل مجموعه ای از دیودهای ساطع کننده نور است که در یک ماتریس در یک صفحه قرار می گیرند و تصاویر و متون روی آن توسط یک برنامه کامپیوتری نمایش داده می شوند. بارزترین ویژگی تابلو روان جذابیت و کارایی آن است و نقش این تابلوها در تغییر و رونق کسب و کار و تبلیغات امروزه غیر قابل انکار است. این نوع تابلو جایگزین بسیار مناسبی برای انواع تابلوهای قدیمی – فلکس، بنر، نئون و … می باشد.

در یک دسته بندی کلی تابلوهای ال ای دی را می توان به دو خانواده بزرگ ثابت و منعطف تقسیم کرد و همانطور که از نام این خانواده ها پیداست تابلوهای ال ای دی ثابت: این نوع تابلوها مانند نئون و کلیه تابلوهای ثابت تبلیغاتی ثابت است. امکان جابجایی متون و جملات وجود ندارد و جایگزین مناسبی برای نئون می باشد و از مزایای بسیار این تابلو نسبت به نئون می توان به مصرف برق بسیار کمتر، خطر کمتر، شکنندگی کمتر، عمر بیشتر، سبک بودن اشاره کرد. که سالم تر و خیره کننده تر است، امکان تنظیم میزان نور و ضد آب بودن آن وجود دارد

برد ال ای دی صاف و متحرک است یعنی متن ها و جملات می توانند در آن حرکت کنند با این ظاهر می توانید از هر متن و افکت انیمیشنی برای جذابیت بیشتر و جلب توجه استفاده کنید و به سه گروه تقسیم می شود.

بیشتر بخوانید: نورپردازی نما

تخته ال ای دی صاف تک رنگ:

این نوع تخته ال ای دی صاف متون و انیمیشن های خود را با رنگ های تک رنگ و تک رنگ به نمایش می گذارد به عنوان مثال تابلوی تک رنگ سبز تمام جملات خود را فقط با رنگ سبز نمایش می دهد.

قیمت خرید انواع تابلو های روان LED

پنل های LED سه رنگ، هفت رنگ یا به طور کلی چند رنگ:

این خانواده از پنل های LED شناور می توانند متون خود را با چند رنگ نمایش دهند مثلا نوع سه رنگ با رنگ های قرمز، آبی و بنفش می تواند یک جمله را با سه رنگ نمایش دهد همانطور که نوشتیم نشان می دهد.

بیشتر بخوانید: استیج ال ای دی

پنل LED مایع تمام رنگی:

این نوع برد ال ای دی شناور کامل ترین و جدیدترین نوع می باشد.به این نوع برد نمایشگر ال ای دی تمام رنگی یا تلویزیون ال ای دی شهری نیز می گویند.
این نوع نمایشگرها به دو دسته فضای باز و فضای بسته تقسیم می شوند. نوع فضای بسته برای محیط داخلی و نوع فضای باز برای محیط بیرون مناسب است. نوع فضای باز کاملا ضد ضربه و ضد آب است و در زیر نور نیز دیده می شود.خورشید شدت نور بالایی دارد اما نوع فضای بسته ضد ضربه و ضد آب نیست و به دلیل مختل نشدن چشم بینندگان در فضای داخلی – به عنوان مثال. ، در داخل سالن معمولا شدت نور کمتر است.

قیمت خرید انواع تابلو های روان LED

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست